Úvod

*

Svatba, to je výjimečný okamžik ve Vašem životě. Dovolte nám proto, abychom se s Vámi podělili o mnohaleté zkušenosti a byli Vám tak nápomocni v den, na který budete vzpomínat celý život.

K výjimečné svatbě patří neodmyslitelně i kvalitní hudba. Někdo má rád pop, jiný rock, ale my se domníváme, že při takovéto příležitosti má svoje nezastupitelné místo klasická hudba. Poslechněte si ukázky z našeho repertoáru a zjistíte, že všechny skladby dobře znáte!

Připravíme Vám svatební program ze skladeb, které se budou líbit nejen Vám, ale i Vašim rodičům, prarodičům a ostatním hostům. Ať už plánujete hudbu k obřadu, k hostině nebo k zábavě, s námi budete jistě spokojeni. Rádi pro Vás vybereme tu nejlepší variantu.

Neobyčejný dárek ke stříbrné, zlaté či diamantové svatbě

Chcete dát neobvyklý dárek rodičům ke stříbrné či dokonce ke zlaté nebo diamantové svatbě? S námi se budou cítit jako znovuzrození, zahrajeme jim melodie, které je vrátí o mnoho let zpět a připomenou jim krásné chvíle jejich života. Poslechněte si ukázky z naší nabídky.

Thank you a lot for such a wonderful performance! If I could choose two things that I loved the most of all it was the ensemble and the flowers. Your music made the wedding even more special, it was truly a must. Just like I always dreamed, perfect music!!! 😘 – Caroline Martins