Co nabízíme

*

Svatební hudba musí splňovat vysoké nároky a naplnit mnohá očekávání - musí to být hudba slavnostní, a přitom nevtíravá, hudba, která pohladí a přitom rozechvěje. Domníváme se, že ke svatebnímu obřadu se lépe než například bigbítová nebo rocková kapela hodí něco delikátnějšího - správná hudba na svatbu Vás musí přenést do světa společenské smetánky. A k tomu se nejlépe hodí klasická hudba.

Nabízíme několik variant, které uzpůsobíme přesně podle Vašich představ a možností:

Hudba ke svatebnímu obřadu:

Velmi vhodnou variantou zejména pro církevní obřady je varhanní hudba. Varhany ale bohužel nejsou v každém kostele či obřadní síni samozřejmostí, je-li to však technicky možné, určitě Vám tuto variantu doporučujeme ke zvážení, dodá Vaší svatbě opravdu okázalý lesk. Rádi Vám ve spolupráci s našimi vynikajícími varhaníky vybereme to nejlepší z varhanního repertoáru.

Pokud neplánujete svatbu v kostele, případně varhany nejsou pro Vás ta správná varianta, můžeme Vám vřele doporučit hudbu v podání smyčcového kvarteta (případně tria nebo kvinteta - podle okolností). Podle našich zkušeností těžko najdete lepší a flexibilnější variantu - možností je opravdu hodně, a například s reprodukovanou hudbou se živá produkce vůbec nedá srovnat. Samotný obřad se ale také může konat v neobvyklých prostorách bez elektrické sítě nebo v letních měsících třeba i venku pod širým nebem v zámecké zahradě - a tam teprve oceníte, jak živá hudba umí dotvořit atmosféru.

Hudba ke svatební hostině:

Vychutnání kulinářského zážitku je třeba podpořit správnou hudbou. Hudba by neměla být moc hlasitá, hosté si toho chtějí hodně sdělit, vždyť přece byli právě svědky jedinečné události! Velmi se nám osvědčilo podbarvení hostiny vystoupením kvarteta či kvinteta, nebo dokonce okteta (tedy čtyř, pěti nebo osmi hudebníků), které umí překlenout rozdílnou atmosféru mezi oficiálním svatebním obřadem a nevázanou zábavou. Výběr záleží také na prostoru, kde se hostina koná.

Hudba ke svatební zábavě:

Po vynikající hostině je čas také na opravdovou zábavu. A věřte nebo ne, i zde je mnoho prostoru pro akustickou živou hudbu. Proč neuspořádat malou taneční vsuvku? Naši hudebníci vyberou vhodné taneční skladby a stane se z nich ideální kapela na ples. Kdo by se nenechal strhnout k tanci královským valčíkem, tradiční českou polkou nebo třeba vášnivým tangem?

Je ovšem pravda, že ne všude je možné vytvořit taneční parket vhodný pro klasické či latinsko-americké tance. Ale není třeba litovat. Zejména starší generace si ráda zavzpomíná při poslechu nestárnoucích tanečních melodií a nejznámějších evergreenů. Pro tyto příležitosti nabízíme komorní - či dokonce symfonický - orchestr, který nenechá nikoho na pochybách, že to se zábavou hostů myslíte opravdu vážně.

Možností je ovšem mnohem víc. Rádi Vám doporučíme nejlepší variantu. Kontaktujte nás, a my se o Vás postaráme! Garantujeme vysokou uměleckou kvalitu.

Orientační cena:

Každý svatební obřad je jedinečná událost, a tak cenu kalkulujeme vždy individuálně. Všechny ceny jsou k jednání. Pro Vaši představu nabízíme několik běžných variant s přibližným přepočtem do USD a EUR:

Varhanní hudba k obřadu v Praze: 2790 Kč ($132 • 118€)
hudba k příchodu hostů, samotnému obřadu i ke gratulacím a odchodu hostů, časové rozpětí cca 30-60 minut (většinou čtyři až sedm hudebních vstupů, podle druhu obřadu)
Smyčcové trio k obřadu v Praze: 5890 Kč ($278 • 250€)
hudba k příchodu hostů, samotnému obřadu i ke gratulacím a odchodu hostů, časové rozpětí cca 30-60 minut (většinou čtyři až sedm hudebních vstupů, podle druhu obřadu)
Smyčcový kvartet k obřadu v Praze: 7790 Kč ($368 • 330€)
hudba k příchodu hostů, samotnému obřadu i ke gratulacím a odchodu hostů, časové rozpětí cca 30-60 minut (většinou čtyři až sedm hudebních vstupů, podle druhu obřadu)
Smyčcový kvintet k obřadu a k hostině: 17890 Kč ($845 • 759€)
hudba k příchodu hostů, samotnému obřadu i ke gratulacím a odchodu hostů, časové rozpětí cca 30-60 minut (většinou čtyři až sedm hudebních vstupů, podle druhu obřadu), hudba k hostině v rozsahu cca 2-3 hodiny (zpravidla 3 bloky hudby po 45-50 minutách se dvěma patnáctiminutovými přestávkami)
Smyčcový kvintet k obřadu, hostině i zábavě: 22990 Kč ($1085 • 975€)
hudba k příchodu hostů, samotnému obřadu i ke gratulacím a odchodu hostů, časové rozpětí cca 30-60 minut (většinou čtyři až sedm hudebních vstupů, podle druhu obřadu), hudba k hostině v rozsahu cca 2-3 hodiny (zpravidla 3 bloky hudby po 45-50 minutách se dvěma patnáctiminutovými přestávkami) a hudba k poslechu případně k tanci po hostině také v rozsahu cca 2-3 hodiny (zpravidla 3 bloky hudby po 45-50 minutách se dvěma patnáctiminutovými přestávkami)
Orchestr k hostině i zábavě: 97990 Kč ($4626 • 4157€)
hudba k hostině v rozsahu cca 2-3 hodiny (zpravidla 3 bloky hudby po 45-50 minutách se dvěma patnáctiminutovými přestávkami) a hudba k poslechu případně k tanci po hostině také v rozsahu cca 2-3 hodiny (zpravidla 3 bloky hudby po 45-50 minutách se dvěma patnáctiminutovými přestávkami)
Cena za dopravu mimo Prahu: 7,50 Kč/km ($0,35/km • 0,32€/km)
Cena za dopravu v Praze: zdarma